Двор Колекција Tmf123c Рачно Ткаен Тревник Зелен Килим

Двор Колекција Tmf123c Рачно Ткаен Тревник Зелен Килим

Во магацинот.
DEN 1277.60
Тековен:

Сафавиех Патио Колекција Tmf123c Рачно Ткаен Тревник Зелен Тепих Оваа прекрасна колекција на уникатни килими за површина го отелотворува сензибилитетот на дизајнот на денешниот потрошувач. Овие килими ја доловуваат суштината на класичната едноставност додека инјектираат неочекуван модерен талент. Килимот има приближна дебелина од 0,5 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Овие извонредни килими од областа на модата Од Сафавиех истражуваат низа разноврсни модерни и традиционални дизајни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата