Купер Еволуција Зимска Зима 235 65Р 103Т Патничка Гума Одговара: 2005-ХОНДА ОДИСЕЈА ЕКС-Л, Хонда Одисеја НХЛ СЕ

Купер Еволуција Зимска Зима 235 65Р 103Т Патничка Гума Одговара: 2005-ХОНДА ОДИСЕЈА ЕКС-Л, Хонда Одисеја НХЛ СЕ

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Купер Еволуција Зима 235/65Р16 103преглед Еволуцијата На купер Зимата им овозможува на возачите на мини комбиња, седани и Теренци стабилност и доверба во длабок снег. Пила периферни центар ребра подобрување на стабилноста. Мулти-аголни шипки го подобруваат влажниот и мразот. Технологијата за пила го заробува снегот во шарата за подобро влечење снег на снег. Стратешки поставените борови дупки даваат оптимална влечна сила на мразот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата