Хорнади Заклучување-N-Оптоварување АП Прогресивни Прес Случај Задржувач Пролет, Пакет од 3

Хорнади Заклучување-N-Оптоварување АП Прогресивни Прес Случај Задржувач Пролет, Пакет од 3

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Пролетта За Задржување На Куќиштето За Прогресивно Притискање На Хорнадиј Заклучување-N-Оптоварување Е корисен дел за замена за вашата преса ЗА Ап За Заклучување-N-Оптоварување. Една од карактеристиките што ја прави АПЛИКАЦИЈАТА За Заклучување-N-Оптоварување hornady исклучителна вредност е можноста за брзо и лесно отстранување и замена на куќиштето во која било точка од процесот на вчитување. Бидете подготвени за се со висококвалитетни фабрички заменски делови што ќе го направат вашиот печат да работи како нов со минимален прекин ако се случи да се скрши. Спецификации : - Одговара : Hornady Заклучување-N-Оптоварување AP Прогресивни Прес-Функција : Случај Задржувач Пролет-Материјал : Метал-Количина : Пакет на 3 Hornady Заклучување-N-Оптоварување АП Прогресивни Прес Случај Задржувач Пролет, Пакет од 3.

Параметри на производот

Стоката во категоријата