Нурисон 26 Крајбрежна Пердув Текстура Маса Светилка За Спална соба, Дневна Соба, Трпезарија, Крајна Маса, Сјајна Бела Боја

Нурисон 26 Крајбрежна Пердув Текстура Маса Светилка За Спална соба, Дневна Соба, Трпезарија, Крајна Маса, Сјајна Бела Боја

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Од Арт Деко до модерно индустриско, Осветлувањето На Нурисон го става центарот на вниманието на трендовските стилови. Донесете класичен шарм на вашата странична маса или конзола со оваа преодна керамичка столна ламба. Неговата традиционална форма на урна е модерна преку текстуриран дизајн на пердуви што се обвиткува околу нејзината основа, што е надополнето со остра бела заострена сенка на барабанот што дифундира силна светлина. Модерната столна ламба со пернат акценти додава текстура. Димензии на производот : 14-во х 14 - во х 26-ин. Ротационен прекинувач; 60-во кабелот. ЛЕР компатибилен, сијалицата не е вклучена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата