Мармонт Хил Патека до Плажата ВТОРА Врамена Ѕидна Уметност

Мармонт Хил Патека до Плажата ВТОРА Врамена Ѕидна Уметност

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Оваа Патека до Ѕидната Уметност Во Рамка НА ПЛАЖАТА ВТОРА, која е мирна фотографија од дрвена патека, навистина ве води до сопственото приморско бегство. Чекајќи го вашето присуство на крајот од патеката е приватната плажа од вашите соништа. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата