Techplay Speed BT Грамофон, Програмабилен MP Cd Плеер, USB SD, Радио И Далечински Управувач Во Црвено

Techplay Speed BT Грамофон, Програмабилен MP Cd Плеер, USB SD, Радио И Далечински Управувач Во Црвено

Во магацинот.
DEN 14384.00
Тековен:

Овој остар изглед на сите во едно стерео со Бт Грамофон е одличен додаток на секоја просторија. со 3 брзински грамофон, можете да го слушате вашиот омилен винил. Програмабилни MP3 цд плеер, исто така, на одборот. способен за снимање на вашите мелодии НА SD или преку USB ОД ВАШЕТО ЦД, Радио или грамофон. Вклучен е и далечински управувач со целосна функција. Можете исто така да го поврзете вашиот друг извор преку AUX во кој се наоѓа пред единицата,. Со приклучок за слушалки. Вклучен Е и адаптер ОД 45 ВРТЕЖИ во МИНУТА. Напојува со 110/220 V 50/60 Hz UL наведени адаптер за напојување.Димензии на ставката : 15.10" x 15.10" x 8.90"Тежина На Предметот : 8.00 lbs Tech Play 3 Брзина Бт Грамофон, Програмабилен Mp3 Цд Плеер, USB/SD, Радио И Далечински Управувач Во Црвено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата