Кадац 98700-40-Цвр Стратос Скара Покрие, Црна

Кадац 98700-40-Цвр Стратос Скара Покрие, Црна

Во магацинот.
DEN 334.24
Тековен:

Кадац 98700-40-CVR ги покрива Вашите Стратос 4 скара. Одликувајќи се и со пвц и со винил материјали, овој капак ќе делува како заштитен штит за временските услови за вашата скара во текот на целата година. Тој е специјално дизајниран имајќи ги предвид димензиите На Скарата Стратос 4. Едноставно ставете го овој капак над вашата скара и прицврстете го на место со пригодните велкро ремени околу надворешноста. Кадац 98700-40-Цвр Стратос 4 Скара Покритие, Црна : Дизајниран да одговара На Стратос 4 опсег скара. Винил скара покритие за оптимална заштита од временските услови. Вклучува велкро ремени за затворање. Боја : Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата