Чудо нација девојки вар зелена и цветна ева плажа сандали со нозе, пакет

Чудо нација девојки вар зелена и цветна ева плажа сандали со нозе, пакет

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

2 пара во 1 пакет! Вашето мало девојче може да ужива во стилска забава на сонцето со овие симпатични вар зелени и цветни чудо нација Ева плажа со подножје, во кои има овошен забавен принт и цврста жолта лимон. Таа ќе го игра денот надвор во овие слатки и удобни сандали со перниче со перничиња и цврсти двојни ленти. Продаден исклучиво на. 2 пакет (една печатена нога, една цврста). Две предни ленти со украсни токи. Стилот на лизгање. Обликувано, перничето со нозе. Не-лизгачки ѓон. Рачно изработено горно и единствено. Материјал - Горна : Ева; Надворешно : Ева. Избришете чиста. Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата