Мунио од Маја Гунарсдотир платно уметнички принт

Мунио од Маја Гунарсдотир платно уметнички принт

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Откако се наредени еден на друг, гравитацијата ги испраќа овие неправилни форми соборувајќи се. Ова модерно апстрактно истражување на формата и бојата го прави привлечно уметничко дело со своите едноставни форми и нејзината покори палета на бои. Совршено и за домашна и канцеларија за употреба, овој необичен, но елегантен принт е загарантирано да ги остави вашите гости со моќен впечаток. Ова печатење на giclee комбинира извонредни детали и квалитетно платно во еден прифатлива пакет. Нудејќи целосно печатење на крварење, кое опфаќа целокупност на платното, вашето ново уметничко дело исто така е подготвено да виси; Елиминирање на потребата за кадрирање. Апстрактна платно уметност. Неутрална палета на бои. Галерија завиткано платно. Одлично за дома или канцелариски декор. Лесен. Избриши чисти.

Параметри на производот

Стоката во категоријата