Extraенски екстра широко чистење на коленото на коленото високо на коленото

Extraенски екстра широко чистење на коленото на коленото високо на коленото

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Додадете малку одблесокот во вашата гардероба со Vellda Extra Bide Cale Boot од Brinley Co. Овој заслепувачки нов стил е направен со пошироко теле создадено само за вас! Има микро -велур и има совршена висина на пета за секоја пригода. Акцентот на расипување го завршува овој совршен багажник. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Микро велур. Материјал за надворешни работи : Фаукс велур над синтетичката. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата