Brinley Co. Co.

Brinley Co. Co.

Во магацинот.
DEN 716.64
Тековен:

Чекор во еден нов изглед со „Акадија“ од Brinley Co. Овој дизајн на чизми за чизми е омилен за сите со својот вграден изглед, слабиот дизајн и бујната пета. Мекиот материјал за велур со меки го комплетира овој трендовски изглед. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата