2xl Човек Slasher Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

2xl Човек Slasher Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Во Стилот На Слешер го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Гај Слешер Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Параметри на производот

Стоката во категоријата