Ступел Индустрии Фрли Во Пешкир Хумористични Перење Шега Текст Фраза Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност, Дизајн Со Букви И Наредени

Ступел Индустрии Фрли Во Пешкир Хумористични Перење Шега Текст Фраза Графичка Уметност Необликувана Уметност Печатење Ѕид Уметност,

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Уметничкото Дело Се Однесува На : Симбол; Крпа; Перење. Дизајн Со Букви и Наредени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата