Игра ' n џвакање третираат топката 2.75

Игра ' n џвакање третираат топката 2.75

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Играјте ја топката за џвакање 2.75 " Играјте Ја Топката За Џвакање Е изработена од издржлива, текстурирана гума која обезбедува часови забава, предизвикувачка игра. Наполнете со омилените задоволства или кибли на вашето куче за наградувачко време за играње. Помага во спречување на деструктивно однесување поради досада. Подигната површина помага во масажа на забите и непцата. Латекс, винил и фталат слободен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата