Граѓански Машки Еко-Диск Најлон Часовник, АВ0011-09Ј

Граѓански Машки Еко-Диск Најлон Часовник, АВ0011-09Ј

Во магацинот.
DEN 684.00
Тековен:

Додатоците можат да направат или скршат облека, и нема ништо попрактично или стилски од часовникот. Секогаш бидете на време, без разлика дали трчате од состанок до состанок или трчате по патеките со овој часовник. Граѓанин Еко-Диск Најлон Машки Часовник, AW0011-09 J : нерѓосувачки челик случај. Најлонска лента. Греј камо бирање. Кварц движење. Датум. Вода отпорна на 100 метри. Случај мерки 42мм.

Параметри на производот

Стоката во категоријата