ДЕЛОВИ-ЦЕНТАР СОБРАНИЕТО Одговара изберете: 2008 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР, 2009 - ТОЈОТА ВЕНЦА

ДЕЛОВИ-ЦЕНТАР СОБРАНИЕТО Одговара изберете: 2008 - ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР, 2009 - ТОЈОТА ВЕНЦА

Во магацинот.
DEN 318.72
Тековен:

Склопот На Центарот За Делови Е квалитетен дел за замена за вашето возило. Тестиран е за 100 проценти сигурност. Тој е дизајниран според ригорозни стандарди за директно вклопување на предната оска на Планинарот тојота 2008-2013, Тојота Венца 2015 и Тојота Хајлендер 2008-2014. Ова склопување на лежиштето и центарот на тркалата му помага на вашиот автомобил да вози помазно со полесни вртења.Центрични Делови Центар Собранието : Модел 407.44018 Е. Ограничена гаранција за 90 дена или 3.000 милји. Доаѓа ново во кутија, подготвено за инсталирање. Направени на строги спецификации индустрија. Оптимизира вашиот тркала опсег на движење. Помага да се замолчи бучавата на предниот крај. Тежина : 10 фунти. Одговара Изберете : 2008-2013 ТОЈОТА ХАЈЛЕНДЕР 2009-2015 ТОЈОТА ВЕНЦА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата