Каролини Богатства BB6052RUG Велигденски Јајца Минијатурни Schnauzer Црна Сребрена Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Каролини Богатства BB6052RUG Велигденски Јајца Минијатурни Schnauzer Црна Сребрена Машина Перат Меморија Пена Мат, 27

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Каролини Богатства BB6052 RUG Велигденски Јајца Минијатурни Schnauzer Црна Сребрена Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", Машина Перат Мемориска Пена Мат кој се одликува со раса специфични schnauzer уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Велигден со Оваа велигденска украсна Подлога. Уметнички дела на подот од вашата бања. Кадифен врв и многу удобен на допир. Ова Е Машина За Перење бања или кујнска подлога која е направена со Мемориска пена. Се одликува со горната површина во коралното руно и е направена со 100% микрофибер ткаенина. Целата површина е мемориска пена со целосна перница, обезбедувајќи врвна удобност. Долната страна на подлогата има површина што НЕ се лизга СБР за најдобра безбедност и погодност. Мери 19 инчи на 27 инчи и Гордо Е Отпечатен во САД со уметнички дела од нашите лиценцирани Уметници. Дизајнот е обоен во влакната на килимот за долготрајна слика. Измијте во ладна вода и исушете ја во машината за сушење на ниска температура. Следете ги упатствата за нега на ознаката на производот. Оваа Подна Подлога е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Меморија Пена Анти - Замор Мат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата