Инципио пердув ултра тенок случај на предвремено заминување за Microsoft Surface Pro 2

Инципио пердув ултра тенок случај на предвремено заминување за Microsoft Surface Pro 2

Во магацинот.
DEN 3.33
Тековен:

Патување во стил со случајот Feather® за Microsoft Surface Pro/Pro 2. со удобна мека завршница и заштита на допир додека го задржувате целосниот пристап до практичната функционалност на Kickstand, случајот Feather® е вашето решение за лесна и стилска одбрана. Инципио пердув ултра тенок случај на предвремена припадност за Microsoft Surface Pro/Pro 2 го покрива целиот гаџет и го штити не само од гребнатини, туку и тропа и паѓа. Трајно тело на Плекстониум. Црната боја додава стилски и убав изглед на случајот. Одличен избор за вашиот таблет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата