Маг Фрли Алуминиум РАБ U 5X5. ГЛ-БЛК - МБ, У12322907350

Маг Фрли Алуминиум РАБ U 5X5. ГЛ-БЛК - МБ, У12322907350

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс за вашето сопствено возење. Фрлени или фалсификувани, можеме да ги прилагодиме вашите тркала за вистински да ја одразуваат вашата визија. Никој не може да понуди толку многу стилови, фитинзи и опции за завршна обработка. САД Маг 1 PC Фрлија Алуминиум Раб U123 22 X9 5 X5. 0 GL-BLK-MB 01 MM, U12322907350. У12322907350. 5х5, 0 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

Параметри на производот

Стоката во категоријата