Нова Економија Замена Патнички Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2006-Chevrolet HR

Нова Економија Замена Патнички Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2006-Chevrolet HR

Во магацинот.
DEN 799.84
Тековен:

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Замена На Економијата Склоп На Светло На Патничката Опашка (Може Да Бара Заграда Што се Продава Одделно). Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Опашката. Тоа Одговара На Вашиот 2006-2011 Шевролет ХЧП. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова Економија Замена Патнички Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2006-2011 Шевролет ЧОВЕЧКИ РЕСУРСИ Направени Од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Параметри на производот

Стоката во категоријата