Држач За Десктоп Документи, 9.37 12.0 1.75

Држач За Десктоп Документи, 9.37 12.0 1.75

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Поседува документи каде што ви се потребни. Разновиден лизгачки клип располага со портрет и пејзаж ориентирани документи. Жлебот на полицата и клипот држат до 150 листови хартија. Водич за линија за означување на вашето место. Преклопува рамно за лесно складирање. Црна со сребрена клип. Чувајте ги вашите документи исправени пред вас за лесно гледање. Клипот за прилагодување на висината обезбедува документи во портрет или поглед на пејзаж. Базата што не се лизга обезбедува држачот да остане токму таму каде што ви треба. Држи писмо или документи со легална големина и се преклопува рамно за лесно складирање. Водич за линија за означување на вашето место. Капацитет на лист до 150 листови.

Параметри на производот

Стоката во категоријата