Хоузер КРО-1620- 16-3 4 Нерѓосувачки Челик Поткопување Тоалет Мијалник Со Прелевање

Хоузер КРО-1620- 16-3 4 Нерѓосувачки Челик Поткопување Тоалет Мијалник Со Прелевање

Во магацинот.
DEN 2.00
Тековен:

Карактеристики и Придобивки Опис На Производот Хаузер Кро-1620-1 Опус Серија Поткопување Нерѓосувачки Челик Конусна Тоалетна Сад карактеристики круг конусна форма, а кој носи висок стил на секоја моќ соба. Оваа единица е изработена од нерѓосувачки челик Т-304 Со 18 мери и сад со дијаметар од 14,275 инчи за длабочина од 6,25 инчи. Единицата има стандарден отвор за одвод од 1,5 инчи со дупка За Прелевање и вклучува клип за монтирање. Хузер Кро-1620-1 Опус Серија Поткопа Нерѓосувачки Челик Конусна Тоалетна Чинија доаѓа со доживотна ограничена гаранција која штити од дефекти во материјалот и изработката и ги исполнува ASME A112.19.3-2000, UPC, CSA стандарди. Одговара На 21 Инчен Кабинет Преземања На Производи Поткопување Инструкции За Инсталација На Мијалник Поткопување Тоалетна Конусна чинија со дупка за прелевање. Вкупна големина 16,75" Дијаметар. 6.25" Длабочина Сад. Сјајна Сатенска Завршница. Собранието прелевање Вклучени : ОД-10. Т-304 нерѓосувачки челик, 18 мерач. Сад 14.375" Дијаметар x6.25 " длабоко. Спеклус работ, Подвлакно, Ограничена Доживотна гаранција. Одговара 21" кабинетот. ЦР-1620/КРО-1620/ЦРТ-1620/ЦРТО-1620 Тоалетна Конусна Чинија Спецификација Лист.

Параметри на производот

Стоката во категоријата