Кимберли Кларк Против Немезис Заштитни Очила, Црна Рамка, Чад Леќа

Кимберли Кларк Против Немезис Заштитни Очила, Црна Рамка, Чад Леќа

Во магацинот.
DEN 2.33
Тековен:

Заштита на очите kleenguard ® nemesis* безбедносно стакло. Карактеристика елегантен, флексибилен, лесен дизајн со меки храмови на допир за удобност. Двојна поликарбонатна леќа отпорна на гребење нуди 99% заштита од 9/ УВБ/УВЦ. В30. Стил : Обвивка; Боја На Рамка : Црна; Рамка : Пластика; Леќа : Двоен Поликарбонат. Оваа кимберли кларк v30 nemesis заштитни очила, црна рамка, чад леќа е одлична ставка за нега и заштита на очите по намалена цена под 20 долари што не можете да ја пропуштите. Елегантен, флексибилен, лесен дизајн. Храмови со мек допир за дополнителна удобност. Двојна поликарбонатна леќа отпорна на гребење. 99% ув заштита.

Параметри на производот

Стоката во категоријата