Салфетки за пијалоци од Викинзите од Минесота, 16-пакувања

Салфетки за пијалоци од Викинзите од Минесота, 16-пакувања

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Познатата русокоса Норсеман е подготвена да го преземе противничкиот тим на смело украсените салфетки за пијалоци од Минесота Викингс во кои се наоѓаат логото и боите на тимот. Абсорбените дво-салфетки мерат пет инчи за пет инчи и тие се доволно цврсти за да се справат со лепливи прсти или мали излевања, а светлата виолетова позадина е украсена со викиншката глава и исечени од две страни со златна граница. Продадени 16 по пакет, салфетки се совршени за завиткување околу ладни пијалоци, држејќи неколку пуканки или за поставување со кафе и десерт. Салфетки за пијалоци во Минесота Викингс, 16-пакувања : 16 салфетки за пијалоци на Викинзите во Минесота. Пијте салфетки измерете 5 "Кога се преклопени. Совршено за забави за задната врата и НФЛ. За еднократна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата