- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2000-Сатурн ЛВ Предниот Надворешен Управувач Вратоврска Прачка Крај

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 2000-Сатурн ЛВ Предниот Надворешен Управувач Вратоврска Прачка Крај

Во магацинот.
DEN 502.88
Тековен:

2000-2000 Сатурн LW1 Предна Надворешна Прачка За Вратоврска Се ВКЛОПУВА : 2000 LW1 L4 2.2 L Автоматски Вагонски Белешки Со 4 Врати Крајот На Прачката За Вратоврска Години : 2000fits Мотори : Атрибути На Производот : : Да Прилагодлив : Нема Калифорниски Предлог 65 : Предупредување : Овој Производ Може Да Ве Изложи На Хемикалии, Вклучувајќи Олово И Минерални Масла, Кои Се Познати На Св предизвикуваат рак ИЛИ вродени дефекти ИЛИ друга репродуктивна ШТЕТА. За Повеќе Информации, Посетете Www.p65warnings.ca.gov Карактеристики И Придобивки : Преизградена Со Синтерувана Технологија Од Метал до метал За Дополнителна Издржливост и Издржливост. Карактеристики И Придобивки 2 : Изграден Со Подебел Брил За Зголемена Јачина. Карактеристики И Придобивки 3 : Е Маст Фитинг Е Вклучен За Сервисирање. Заврши : Корозија Рези Подмачкана : Да Вклучена Е Фитинг За Маснотии : Да Должина : 4.72 Вклучен Хардвер За Монтирање : Да Претходно Подмачкан : Да Карактеристика На Производот : Површинскиот Третман Со Корозија Рези Спречува Таложење На ' Рѓа За Подолг Работен Век. Карактеристика На Производот 2 : Додадена Функција За Заштеда На Труд : Заштедете Време И Пари Со Хардвер Во Комплет. Тип : Синтерувани Метал Ширина : 1.59 Оди-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Параметри на производот

Стоката во категоријата