Инвикта ЈТ Хронограф Кварц Црн Бирање Машки Часовник 32540

Инвикта ЈТ Хронограф Кварц Црн Бирање Машки Часовник 32540

Во магацинот.
DEN 3.00
Тековен:

Црна бирање подобрена со прозрачна жолта злато тон раце. Жолта злато-тон нерѓосувачки челик случај со жолта злато-тон нерѓосувачки челик бенд. Кварц движење. 200 метри / 660 стапки водоотпорност. Еднонасочна Ротирачка рамка. Пламен Фузија кристал. Цврст случај. Преклопете Преку затворач. Зашрафете Ја круната. Големина на куќиштето 52 мм х 18,6 мм. Бенд 27,3 мм х 9 инчи. Инвикта 32540 Џејсон Тејлор Види. Часовници. Ронда Калибар 8040.Н. Џејсон Тејлор. Унисекс, Возрасни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата