Тунис Цвеќиња Печатена Крпа за Садови, 18х28

Тунис Цвеќиња Печатена Крпа за Садови, 18х28

Во магацинот.
DEN 191.84
Тековен:

Материјалот и конструкцијата обезбедуваат долготрајни крпи за садови/крпи за садови што можете да ги користите одново и одново. Толку Многу Одлични Опции за да го видите целиот наш избор на опции пребарување : DII Diestowels или пребарување "DII За Домот" за целосен асортиман на производи. Не избелувајте ги или поминувајте ги преку топла машина за сушење. Сакаш да печеш? Користете ги како вреќа со брашно за да го покриете тестото за леб или свежо печен леб за да бидат свежи! Или можете да го користите како салфетки, подлоги или на отворено за скара. Користете ги за да се справите со сите ваши задачи за сушење и чистење на кујната. Упатства За Нега : Машина За Перење. ЗАВРШЕТЕ ја работата! ДИИ 100% Памучните Крпи за Садови се ултра-абсорбента, издржливи и практични за бришење во кујната или на кое било друго место може да дојде до излевање. Овие симпатични додатоци се совршени за подароци за загревање на куќата, студентски домови, нови апартмани, денот На Мајката или за вашиот омилен готвач. Памучна Ткаенина, Машина За Перење. Може да се пегла со тивок оган. DII нуди прекрасни производи За Дома и Кујна, за повеќе опции кликнете НА ВРСКАТА DII на врвот на страницата. Квалитетот на КОЈ може да се потпрете DII крпите за садови се направени со висококвалитетен 100% памук со цврсто плетено овозможуваат помалку влакненца на стаклото или чиниите. Крпите ќе ја изгубат влакната што остануваат од процесот на ткаење и ќе станат помеки и поапсорбирачки по миењето.Справете се со Вашите Кујнски Работи СО КРПИ ЗА Садови DII DII создаде Трендовски Шевронски Крпи за Садови за вашата кујна да се справи со сите ваши кујнски работи. Крпите за брзо сушење произведуваат минимална влакненца и се одлични за сушење садови и чаши, како и за општа кујна. Совршена крпа за садови за секојдневна употреба во кујната за држење до вашата цврста кујнска маст, нечистотија, храна и многу повеќе. Измијте : Користете Ладна вода, Одвоена Боја; не користете белило не користете омекнувач (ги премачкува памучните влакна што предизвикуваат пешкир да стане помалку абсорбента) Суви Крпи во Циклусот На Паѓање за да се минимизира собирањето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата