Хадсон Бебе Доенче Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2пк, Скоти Дог, 6 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2пк, Скоти Дог, 6 Месеци

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Бебешките комбинезони хадсон се совршени за студени дневни излегувања! Нашите комбинезони со патент доаѓаат со прикачена хауба за да го одржат бебето топло и цврсто. Ребрестите манжетни се протегаат за да помогнат да останат на рацете и глуждовите на бебето. Тие вклучуваат симпатичен џеб за да ги задржите рацете на малиот дополнително топло! Со прилепувања на меѓуножјето и нозете и патентот на градите, овие костуми прават без врева, лесно искуство со облекување за да излезете надвор!. Хадсон Бебе Доенче Руно Комбинезони, Комбинезони и Костими за Играње 2pk, Скоти Дог е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни комбинезони со качулка, синдикални костуми, комбинезони. Направено со 100% полиестер. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата