верувај ми јас сум доктор Менс Црвена Графичка Маичка-Дизајн Од Луѓе Л

верувај ми јас сум доктор Менс Црвена Графичка Маичка-Дизајн Од Луѓе Л

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

верувај ми дека сум доктор, биди трпелив. совршен подарок за вашите пријатели и семејство. САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА ДИЗАЈНОТЧОВЕЧКИ СЛУЖБЕНИК ГАРАНТИРАНО ЌЕ БИДАТ АВТЕНТИЧНИ. Печатени Во Сад. Печатени Со Еколошки Мастила. Машина За Перење. Удобен Прстен Откачи Памук. Модерна Тенка Маица-Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини За Големината.

Параметри на производот

Стоката во категоријата