59072-Ловец Навивачи-Соник Таванот Вентилатор СО LED Светлината Комплет И Рачни Далечински Бранеа Никел Заврши

59072-Ловец Навивачи-Соник Таванот Вентилатор СО LED Светлината Комплет И Рачни Далечински Бранеа Никел Заврши

Во магацинот.
DEN 1948.32
Тековен:

Фанови на хантер-59072-Колекција : Соник, Завршна Боја : Четкан Никел, Распон На Сечилото : 52", Број На Сечила : 4, Висина На Сечилото : 12�, Тип На Мотор На Вентилаторот : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Метод На Закачување : Стебло, Тип На Комплет За Светло : Вклучен, Тип На Светилка : ЛЕР, Тип На Контрола : Рачна, Влажна Локација : Суво Оценето, Биро : телото На мазниот глобус и 52-инчните сечила на Звучниот вентилатор го прават совршено вклопување во Вашите Големи Соби Со Уникатен Стил На Домашен Декор. Овој вентилатор На Таванот На Ловецот има едноставна и софистицирана завршница Со Четкан Никел и четири Уникатно обликувани, Реверзибилни Црни И Јаворни сечила. Реверзибилен мотор Со шепот Со три брзини обезбедува ултра моќно движење на воздухот со шепот-тивки перформанси додека затемнетите, енергетски ефикасни LED светилки и даваат на вашата соба вистинска количина на светлина. Овој вентилатор, исто така, доаѓа опремен со рачен далечински управувач за лесно ракување. Гаранција : Ограничена Доживотна Гаранција на Моторот е поддржана од единствената компанија со над 130 години во бизнисот со вентилатори : 800 / Температура На Бојата : 3.000 / Индекс На Рендерирање На Бои : 80 / Очекување На Живот (Часови) : 25.000 Часа / Проток На Воздух : 4189 / Должина на Прачка(и) : 3.5. Должина на испорака( во) : 12,5 Ширина На Испорака (во) : 23,7 / Висина На Испорака (во) : 13,9 / Тежина На Испорака (Фунти) : 23,5 / Испорака Кубни Стапки (L x w x H)/1728 : 2.383. ,- Sonic 52 Инчен Тавански Вентилатор со LED Комплет За Светло и Рачен Далечински Четкан Никел Заврши Производство : Хантер Фанови. Семејство : Соник. Мпн : 59072.

Параметри на производот

Стоката во категоријата