Медисон кралица цврсто дрво Традиционален кревет со табла со панели во сива боја

Медисон кралица цврсто дрво Традиционален кревет со табла со панели во сива боја

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Воведување на традиционалниот кревет Медисон, класичен и елегантен избор за вашата спална соба. Направено од дрво со табла со табли, доаѓа во четири големини : Твин XL, близнак, полн, кралица и крал. За оптимална поддршка, бара пролет или фондација во кутија. Неговиот безвременски дизајн го надополнува секој декор и лесно е да се собере и одржува. Доживејте супериорна занаетчија и удобност со традиционалниот кревет Медисон. Подигнете го вашето искуство за спиење денес! АФИ Медисон кралица цврсто дрво Традиционален кревет со табла со панели во сива боја. Традиционалната табла што ќе трае цел живот, има едноставен, традиционален дизајн на панели што ќе ја надополни секоја просторија . изграден од цврсто дрвени предмети и фурнири, завршени во нетоксичен материјал за вашата безбедност . Потребна пролет за кутии : Наменет за трајна издржливост, овој кревет Пристигнува со лет за кревет за поддршка на вашата фондација, нудејќи ви подобар, поудобен сон . станица за полнење : Вклучува површинска монтажа турбо полнач, кабел од 6 метри, наведена ETL, жица од 18 GA, 2 USB порти .5 V/3.5 A. Капацитет на тежина : 800 bs. Собрани димензии : L : 82,75 ”x W : 64.625” x H : 50 ”. 0.

Параметри на производот

Стоката во категоријата