Црна Карпа О-Прстен Сет

Црна Карпа О-Прстен Сет

Во магацинот.
DEN 911.68
Тековен:

Комплетот О-Прстен Од Црна Карпа 407 парчиња спречува Протекување Додека Работите со Водовод, Хидраулика, Воздух и Гасни Врски и ќе Се Спротивстави на Растворувачи На Нафта, Гас, Вода и Алкохол. Исто така, доаѓа во удобен пластичен случај Што може повторно да се запечати Црна Карпа 407 парчиња О-Прстен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата