Штркот тоскана Во Кабриолет Креветчето Цреша

Штркот тоскана Во Кабриолет Креветчето Цреша

Во магацинот.
DEN 3199.84
Тековен:

Безвременски во дизајнот, Кабриолет Креветчето Штрккрафт тоскана 4-во-1 комбинира прекрасни облини и чисти линии за да ја заврши расадникот на вашето бебе. Како најпродавано креветче За Штркови, се одликува со прилагодлива висина на душекот во три позиции и се претвора во кревет за мали деца (вклучена е стражарска шина), дневен кревет и кревет со целосна големина (метална рамка за кревет со целосна големина се продава одделно.) Изграден од квалитетно борово дрво и композити, Кабриолет Креветче Од Тоскана 4-во-1 Е достапно во повеќе, безбедни, нетоксични завршетоци. Кабриолет Креветчето Storkcraft toscany 4-во-1 Е сертифицирано од Здружението На Производители На Малолетнички Производи (JPMA) и е строго тестирано за да ги исполни или надмине Сите Применливи Комисии за Безбедност на Производи за Широка потрошувачка (CPSC) и американското Здружение за тестирање и материјали (ASTM) безбедносни стандарди за да се обезбеди најбезбедна средина за спиење за вашето дете. Штрккрафт тоскана 4 во 1 Кабриолет Креветче : Креветчето се претвора во кревет за мали деца, дневен кревет и кревет со целосна големина со глава и подножје (метална рамка за кревет со целосна големина се продава одделно). Димензии на производот : 54,2 х 33 х 43 инчи. 3 поддршка за душек за прилагодување на положбата за да се приспособи на растот на бебето. Направено од квалитетно борово дрво и композити; Достапно во повеќе, безбедни, нетоксични завршетоци. Ги исполнува или надминува сите стандарди ЗА безбедност НА АСТМ и КПСС; јпма сертифициран. Ограничена 1 Година Гаранција На Производителот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата