херши е ен бадем чоколадо бар подарок кутија, брои, 2. оз барови

херши е ен бадем чоколадо бар подарок кутија, брои, 2. оз барови

Во магацинот.
DEN 103.68
Тековен:

љубителите на бадеми се радуваат! богатото млечно чоколадо ги исполнува бадемите во овие декадентни чоколадни решетки. тоа е комбинација која сигурно ќе го направи и најдискриминирачкиот љубител на бонбони во канцеларијата. со 5 барови по пакување, тоа е совршен корпоративен подарок. совршените специјализирани бонбони за канцелариски бонбони и корпоративни корпи за подароци млечно чоколадо со бадеми прави одличен подарок за канцелариски бонбони декоративните кутии со фолија со бонбони се одлични за да ги чувате при рака во вашиот канцелариски материјал за подароци во последен момент.

Параметри на производот

Стоката во категоријата