Златна Боја Истурање Медиум, Мат, оз

Златна Боја Истурање Медиум, Мат, оз

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Златна Боја Истурање Медиум, Мат, 8 мл.Истражете ги неограничените можности за истурање боја! Овој Медиум За Истурање Во Боја е продолжувач со ниско лудило за истурање акрилни бои, што ви овозможува да креирате извонредни истурања и уникатни слики. Лудило е формирање пукнатини во површини кои се развиваат како акрилни бои и медиуми сува. Разновиден медиум, Корисен за подобрување на адхезијата на креда површини како гипс или издржана боја, Ги Проширува боите за истурање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата