36 Тркалезна Бар Висина Маса со 12 Лист И Сан Ремо Столици-Измиени Сива Таупе-Сет

36 Тркалезна Бар Висина Маса со 12 Лист И Сан Ремо Столици-Измиени Сива Таупе-Сет

Во магацинот.
DEN 1.00
Тековен:

За оние кои го ценат висококвалитетниот мебел од дрво со традиционален и елегантен изглед. Меѓународни Концепти домашниот мебел ќе го надополни секој декор. Овој комплет од 3 парчиња вклучува трпезариска маса со висина од цврсто дрво и 2 столици за висина на барот сан Ремо. Комплетот е изработен од цврсто дрво што обезбедува долгогодишна употреба. Тркалезната маса има површина на месар и подлога за пиедестал со четири стапки за максимална поддршка. Мери 36" W x 36 "D x 40.9" H. листот 12 "ја продолжува масата на 48" на челични лизгалки. Две екстензии од 6" ви овозможуваат да ја направите висината на табелата. Столиците имаат грб од летва и мерат 17,32" W x 21,26" D x 45,08" H. Седиштето е 29,92" H и има димензии 17,32" W x 16,34" D. тие имаат конструкција на седишта за кутии за лесно склопување. Оваа Трпезариска Маса Со Висина Од Цврсто Дрво и 2 Столици од Сан Ремо доаѓаат во измиена сива завршница и се испраќаат подготвени да се соберат во 6 кутии. Изработени од цврсто дрво. Месар блок површина. База на пиедестал со четири стапки за максимална поддршка. 12 " лист. Две 6 " постамент екстензии. Димензии на табелата : 36 "W x 48" d x 40.9 "H. димензии На Столицата : 17.32" W x 21.26 "D x 45.08" H. димензии на Седиштето : 29.92" H x 17.32" W x 16.34" D. Подготвени За склопување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата