Редовен KW-V АВТОМОБИЛ ДВД Плеер, 6.1 ЕКРАН На Допир LCD, W RMS, Двојно DIN

Редовен KW-V АВТОМОБИЛ ДВД Плеер, 6.1 ЕКРАН На Допир LCD, W RMS, Двојно DIN

Во магацинот.
DEN 872.64
Тековен:

KW-V10 е 6.1" DVD/USB систем ЗА Мултимедијални Приемници НА Екран На Допир СО можност за прикажување/контрола на апликации за iphone 4 и 4s уреди. Можете да прикажете до 20 компатибилни апликации на екранот, почнувајќи од Навигација До Музика до апликации за Помош на Возачот користејќи изборен адаптер. Пандора интернет радио репродукција и контрола на екранот е исто така поддржан за i Phone, како и siriusxm Сателитска радио можност за додавање и двојна зона извор дистрибуција. JVC Редовен Kw-V10 АВТОМОБИЛ ДВД Плеер, 6.1 "ЕКРАН НА Допир LCD, 80 W RMS, Двојно DIN Навигација на карактеристики лесно на 6.1" LCD дисплеј. Пристапете до целата плејлиста со леснотија на интерфејсот на допир. Гледајте ги вашите омилени видеа со супериорен квалитет на звукот, благодарение на двд-Видеото и форматите ЗА репродукција НА ЦД-ДА. БАРАЈ АМ радио канал најмногу ви се допадна со вградениот тјунер. Поврзете USB-компатибилни уреди со палубата и уживајте во целата колекција на песни. Поврзете променливи уреди со плеерот со помошната порта. Се вклопува во контролната табла што овозможува лесен пристап до предниот панел. Двојно ДИН овозможува погодност на екранот и се вклопува со леснотија. Играчот е iphone-подготвени! Компатибилноста на iphone и i Pod на играчот ќе ви овозможи да слушнете газилион песни со стандардни звучници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата