Текстура Мешавина Рачно Изработени Фрли Перница

Текстура Мешавина Рачно Изработени Фрли Перница

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Трансформирајте ја вашата соба со оваа луксузна дизајнерска геометриска перница за фрлање во натопена сина боја. Предната ткаенина на оваа неверојатна трендовска перница за фрлање е мешавина од памук и полиестер со потекло од САД. Перниците вклучуваат * * Хипоалергично Долу Алтернативно Вметнување Полифил-Невидлив Патент за Прилагоден Изглед - Боја На Ткаенина : сина * Хипоалергично Надолу Алтернативно Полифил * Содржина На Ткаенина : 100% Полиестер * Боја : Сина * Големина : 16" х 16" Текстура Мешавина Рачно Изработена Перница За Фрлање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата