Единствени поволни цени, женски костум за Ноќта на вештерките Еластична половината на коленото, гроздобер здолниште

Единствени поволни цени, женски костум за Ноќта на вештерките Еластична половината на коленото, гроздобер здолниште

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Класичен карид влошено здолниште инспирирано од повеќегодишно шик ученичка стил е направен модерен за есен со еластична половината што додава движење во силуетата со должина на коленото. Можете да се спарите со блуза со долги ракави или обичен врв, и пар потпетици за да го покажете вашиот шармантен изглед! Повод : Обичен, улица, датира, забава, собирање викенд, празник, дневно носење, денови на Ноќта на вештерките, Божиќни денови, итн. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'6 ", Градите : 32 1/4 инчи, половината : 23 5/8 инчи, колк : 34 1/4 инчи, тежина : 105 фунти) Табела со големина на тело (во инчи) Меѓународна големина - Girth на половината - Хип Girthxs - 25 1/4- 35 3/4s - 27- 38m 29 40 L - 32 1 /4 - 43 XL - 38 48 Единствени поволни цени за женски костими за Ноќта на вештерките Еластична половината на коленото Должина Гроздобер здолниште црно xs 100% полиестер. Увезен. Карирана шема. Еластична половината. А-линија. Целосно наредена Измијте внатре.

Параметри на производот

Стоката во категоријата