Прво и главно Justinастин 8 Седење

Прво и главно Justinастин 8 Седење

Во магацинот.
DEN 335.84
Тековен:

8 "Седење сино слон со везено лице и сатенска лента. Прва и главна 2013 година Justinастин 8" Материјал за седење : Сатен - панделка. Боја : Сина. Слика/Големина на кукла : 8 ". Плишана играчка ентитет : слон. Боја на производот : сина. Слика/Големина на кукла : 8".

Параметри на производот

Стоката во категоријата