Бела Вита Имо-Итали Слајд сандали

Бела Вита Имо-Итали Слајд сандали

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Безвременски дизајн, Imo-Italy ја враќа класичната сандала со двојни ленти во вашата летна гардероба. Омилена одење што секоја жена ќе ја обожава цела сезона. Ануирана влошка во лесна надворешна плоча, убаво направена во Италија.5 "рамна потпетица. Платена манџа. Слајд Сандал. Направено во Италија. Лизгајте се на затворање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата