Одбележување на одлична вредност луди свеќи од кадрици, разновидни неонски бои, брои

Одбележување на одлична вредност луди свеќи од кадрици, разновидни неонски бои, брои

Во магацинот.
DEN 186.88
Тековен:

Одбележување на одлична вредност луди свеќи од кадрици доаѓаат во најразлични неонски бои кои додаваат празничен допир на вашите колачи, кекси и други десерти. Со забава, неонски бои како што се розова, сина, зелена и портокалова боја, овие свеќи можат да се користат за најразлични специјални настани како што се родендени, годишнини, тушеви за бебиња и други специјални прилики. Користете ги сами или пар со други украси за десерт за да создадете сопствени колачи што зрачат со карактер. Овој пакет доаѓа со 12 разнобојни свеќи. Запрснете ја секоја славеничка торта или десерт со овие луди свеќи за кадрици по голема вредност. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, високо квалитетни опции за потрошувачка на намирници и домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одбележување на одлична вредност луди свеќи од кадрици, разновидни неонски бои, 12 брои : брановидни свеќи. Совршен за родендени, годишнини, тушеви за бебиња, дипломирања и многу повеќе. Избрани неонски бои : портокалова, зелена, сина и розова. Вклучува 12 свеќи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата