Женски породилно фустан со должина на коленото без ракави

Женски породилно фустан со должина на коленото без ракави

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Овој стилски едноставен фустан за породилно резервоар со 24/7 комфорна облека има а-линијата исечена со лажичка U-врата и драфтиран фронт. Мало истегнување во градежништвото и дизајнот без ракави го завршуваат овој фустан од пуловер со шик, удобно вклопување додека останува без напор модерно. Лесно облечен нагоре или надолу со размена на додатоци, овој разноврсен резервоар фустан е совршен во секоја гардероба. Модел : Цврста боја. Начин на живот : Обично породилно. Материјали : 92-процент поли, 8-процентен спандекс. Грижа : Машината за перење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата