Халтер Топ Бела Блуза За Жени Облечени Обични Маици За Жени Графичка Музика Јорговани Врвови За Жени

Халтер Топ Бела Блуза За Жени Облечени Обични Маици За Жени Графичка Музика Јорговани Врвови За Жени

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Тип на вратот : V-вратот/ тркалезниот врат/ вратот на екипажот/ вратот на екипажот/ Вратот На Лажичката / Високиот врат/ Вратот На Бродот / О-Вратот / У-Вратот / Оглавникот / Високиот Врат / Качулка / Вратот На Потсмев / Едното Рамо / Тркач Назад / Прерамка / Цевка / Вратот / V-Вратот / Исклучено Рамо. Испорачано Време : 10-15 дена пристигнувања; забрзан датум на испорака : 3-5 дена. Марка : Hvyesh. Тип На Ткаенина : Полиестер / Памук / Лен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата