Tuphell Industries Rock and Roll Hand и American Design Design Canvas wallидна уметност од ennенифер Пакстон Паркер

Tuphell Industries Rock and Roll Hand и American Design Design Canvas wallидна уметност од ennенифер Пакстон Паркер

Во магацинот.
DEN 255.84
Тековен:

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од ennенифер Пакстон Паркер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата