Кошмар пред Божиќ

Кошмар пред Божиќ

Во магацинот.
DEN 0.67
Тековен:

Шест забавни страници налепници, еден уникатен дизајн, во рампа. Совршен за училишни проекти и креативни проекти со децата. Трендови Меѓународен кошмар пред Божиќ Мини Лепдерленд подлога - 6 Страна : Димензии : 5 ”x 5,75”. Официјално лиценцирани влошки за налепници. Шест страници со еден дизајн. 120 вкупно налепници. Кука за лесно виси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата