Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

Во магацинот.
DEN 1.67
Тековен:

Енергетска стоп Замена на задната заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор WM51606. Овој комплет вклучува : . Сет на роторите на сопирачките WM13005. Сет на влошки за сопирачките WM69424. Пакет со сопирачка lube. Fits : Audi A4 2009-2005; A4 Quattro 2009-2005.

Параметри на производот

Стоката во категоријата