Издржливи Панели За Прикажување Шерпа

Издржливи Панели За Прикажување Шерпа

Во магацинот.
DEN 0.33
Тековен:

Панелите за прикажување со големина на букви се компатибилни со Сите Издржливи шерпа и Стандардни референтни системи за прикажување. Панелите што лесно се вчитуваат се отворени на горниот и внатрешниот раб за брзо вметнување на листот. Единствени " хартија безбедна " агол клипови држете страници безбедно во место. Полипропилен со тежок мерач, нонглар има цврсти надворешни рамки кои издржуваат абење. 5 сиви заменски ракави за сите референтни системи за дизајн НА ШЕРПА и ВАРИО [не се вклучени]. Прикажете 10 двострани листови со големина на букви со прилагодливи јазичиња со индекс. Лесно оптоварување ракави во кристално јасна заштита што спречува какво било туткање или кинење на вметнатите документи. Ракавите за документи без отсјај направени од полипропилен овозможуваат лесно читање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата