Меридијан Мебел Лале 36 Тркалезна Фау Мермер Врвот Трпезариска Маса Со Злато База Богато Злато

Меридијан Мебел Лале 36 Тркалезна Фау Мермер Врвот Трпезариска Маса Со Злато База Богато Злато

Во магацинот.
DEN 2.67
Тековен:

Елегантна И привлечна, прекрасната Трпезариска Маса Со Златни Лалиња (3 Кутии) Од Мебел Од Меридијан е совршен додаток на секој простор.Карактеристики : 36" Тркалезна Вештачка Мермерна Завршница : Богато Златно Издржливо Метално Основа10мм Дебело Стакло Со Мермерен Фурнир Врвсовремени Дизајнспецификации : Димензии На Производот : 36" W x 36" D x 29,5" Hproduct Тежина : 58 lbssassambly Потребно : Да Елегантно И привлечно, неверојатната Трпезариска Маса Со Златни Лалиња (3 Кутии) Од Мебел Од Меридијан е совршен додаток на Секој простор. Карактеристики : 36" Тркалезен Вештачки Мермер. Финиш : Богато Злато. Издржлива Метална Основа. Стакло Со Дебелина ОД 10 ММ Со Мермерен Фурнир. Современ Дизајн. Спецификации : Димензии На Производот : 36 "W x 36" D x 29.5 " H. Тежина На Производот : 58 фунти. Потребно Е Собрание : Да.

Параметри на производот

Стоката во категоријата