Бриџстоун Батла Бт-150 70В В БВ Гума

Бриџстоун Батла Бт-150 70В В БВ Гума

Во магацинот.
DEN 1.33
Тековен:

Бриџстоун Батлакс БТ45 гумите се дизајнирани за постари спортски велосипеди и велосипеди за спортски турнеи со средна големина. Овие гуми имаат сеопфатни улични перформанси, со акцент на удобноста при возењето, долгата километража и влажните перформанси. Пристрасност со високи перформанси-слај. Силика соединение за подобрен влажен и сув зафат. Задната гума е опремена со соединение со двојна шара за подолг живот и подобро влечење при свиоци. Без цевки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата